O firmie

Firma Budmet powstała w 1999 roku jako dystrybutor technik zamocowań firmy Gunnebo.

Wraz z rozwojem sprzedaży, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów rozszerzaliśmy asortyment o inne produkty związane z konstrukcją dachów. Na dzień dzisiejszy jesteśmy dystrybutorem wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych związanych z budową dachów, czyli między innymi okien i schodów dachowych, rynien PVC i metalowych, membran i folii budowlanych, podsufitki, uszczelek dachowych, wszelkiego rodzaju akcesorii jak taśmy kalenicowe, taśmy kominowe, ławy kominiarskie, spinki, wkręty farmerskie, wkręty ciesielskie, gwoździe wstrzeliwane, kominki.

Od początku istnienia firmy naszą strategią było dostarczanie materiałów budowlanych wyłącznie do składów budowlanych, co oznacza, że nie sprzedajemy klientom detalicznym i firmom typowo wykonawczym. Dzięki temu jesteśmy lojalnym partnerem dla naszych klientów i nie stanowimy dla nich żadnej konkurencji.

Firma Bud-Met stawia bardzo wysoki nacisk na krótki czas dostarczenia produktów.

Chcemy odciążyć naszych klientów od potrzeby posiadania dużych stanów magazynowych i bierzemy ten ciężar na siebie. Posiadamy już dziewięć centr logistycznych: w Łodzi, Kąkolewie (koło Leszna), Lipnie, Zabrzu, Kielcach, Rasztowie (koło Warszawy), Lęborku, Lublinie i Tarnowie z których obsługujemy klientów na terenie województw łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, śląskiego, opolskiego, małopolskiego, podlaskiego oraz części dolnośląskiego i podkarpackiego. Większość oferowanych produktów posiadamy w naszych magazynach, co w połączeniu z naszym transportem pozwala nam realizować zamówienia z dnia na dzień.

ofirmie

Obsługujemy ponad 1500 składów budowlanych,

które na przestrzeni lat doceniły korzyści ze współpracy z nami, naszą logistykę i dobre ceny. Jeśli są Państwo właścicielem punktu handlowego oferującego podobne produkty na terenie obsługiwanym przez naszą firmę to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wypróbowania naszego zespołu.

wyprzedaze
promocje
nowosci