Nowości
 Pobierz obrazki 
 
 
Szanowni Państwo,

Informuję, że z dniem 17 lutego 2020 roku, zaczną obowiązywać nowe ceny na produkty z oferty FAKRO. Foldery i cenniki są już dostępne do pobrania w załączonych linkach. Zmiana cen obejmie większą część oferty FAKRO i wyniesie średnio około 5%.

Jak już informowaliśmy, w wyniku rozmów i sugestii z Państwa strony, FAKRO rozpoczęło proces optymalizacji bardzo szerokiej oferty produktowej. Działanie to będzie rozłożone w czasie, tak aby zminimalizować jego wpływ na proces sprzedaży. Stąd też od 17 lutego 2020 roku, z oferty wycofane zostają okna FTS i PTP oraz okna wyłazowe FWR i FWL. Schody strychowe LWS Plus zostały ograniczone do dwóch rozmiarów, a markizy AMZ zostały zoptymalizowane pod względem oferty kolorystycznej. O wszystkich zmianach w ofercie, zostaną Państwo poinformowani przez Doradców Technicznych podczas najbliższych wizyt.

17 lutego ruszamy także z nową odsłoną kampanii reklamowej 3x3 mnożymy korzyści w pakiecie. Tym razem promujemy zakup PAKIETU superTrio, czyli energooszczędnego zestawu, który składa się z 3 elementów: okna 3-szybowego, kołnierza uszczelniającego Thermo oraz markizy zewnętrznej. Pakiet superTrio tworzy kompleksowe rozwiązanie zapewniające optymalne warunki na poddaszu przez cały rok.

Wydarzeniem sportowym roku 2020 będą Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn. Tegoroczny, wyjątkowy turniej odbywać się aż będzie w 12 różnych państwach. Reprezentacja Polski po raz kolejny zagra na tym turnieju, a my z dumą przypominamy, że FAKRO już od 16 lat jest jej oficjalnym Partnerem. W związku z tym emocjonującym wydarzeniem przygotowujemy dla Państwa konkursy pod hasłem Reprezentujemy Polskę – kibicujmy razem! Nagrodami w konkursie będzie wspólne kibicowanie naszej drużynie narodowej – szczegóły już wkrótce.
 
 
 
Z poważaniem,
 
   
Pobierz obrazki 
 
 
Adam Müller
Dyrektor Sprzedaży Krajowej
 
 
 
Materiały do pobrania:
 
 INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 7.09.2018r. NASTĄPI ZMIANA CEN NA WYBRANE GRUPY PRODUKTOWE FIRMY FAKRO.
Więcej informacji: Zmiana cen.

 

INORMUJEMY, ŻE OD 1 CZERWCA POSIADAMY W SPRZEDAŻY GWOŹDZIARKI PNEUMATYCZNE RONGPENG CN 45 I CHF 100/34RA W BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH.
CN45 TO GWOŹDZIARKA BĘBNOWA NA GWOŹDZIE ŁACZONE DRUTEM POD KĄTEM 16° O DŁUGOŚCI 19-45mm.
CHF 100/34RA TO GWOŹDZIARKA NA GWOŹDZIE ŁĄCZONE PAPIEREM POD KĄTEM 34° O DŁUGOŚCI 50-100mm.
Gwoździarki pneumatyczne

INFORMUJEMY, ŻE OD POCZĄTKU MAJA POSIADAMY W OFERCIE BARDZO ATRAKCYJNE PISTOLETOWE PIANY MONTAŻOWE ORAZ USZCZELNIACZE DEKARSKIE MARKI RAWLPLUG.

Z RADOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE W KWIETNIU POWIĘKSZYLIŚMY SIŁY SPRZEDAŻOWE FIRMY BUD-MET O TRZECH NOWYCH HANDLOWCÓW. 

DO NASZEGO GRONA DOŁĄCZYLI:
ROMAN PIETRUNIEWICZ (TEL. 607 600 040), KTÓRY OBSŁUGUJE PÓŁNOCNĄ CZĘŚĆ WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO I WIELKOPOLSKIEGO.  
PATRYCJUSZ NOWAK (TEL. 667 607 603), KTÓRY OBSŁUGUJE WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE I ZACHODNIĄ CZĘŚĆ PODKARPACKIEGO.
TOMASZ DURKA (TEL. 697 607 605), KTÓRY OBSŁUGUJE WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE.

 

wyprzedaze
promocje
nowosci